Kontakt

person som tittar på sin telefon. Kanske ska hen ha kontakt med Leader Bergslagen

Ha kontakt med Leader Bergslagen

Postadress

Leader Bergslagen
c/o AB Samarkand2015
Box 832
771 28 Ludvika
0240-86040

Facebook

https://www.facebook.com/leaderbergslagen2027

Instagram

https://www.instagram.com/leaderbergslagen/

Verksamhetsledare

Vivi Båvner
Epost: vivi@leaderbergslagen.eu
Whatsapp: 070-0136901

Webbmaster

Susann Rickan
Telefon: 0730-228056
Epost: info@rickan.se

Kontaktformulär

Lokala aktionsgruppen LAG:s styrelse

Ordförande

Privat sektor. Lars Lindblom, AB Samarkand 2015, Ludvika. 0240-86040, lars.lindblom@samarkand2015.com

Ordinarie ledamöter

Privat sektor. Tomas Lanner, Baggå skola B&B and café, Skinnskatteberg. 073-999 54 61, lannertomas@gmail.com

Privat sektor. Ulla-Britt Norgren, Lindesberg. 070-622 95 75, ullabritt.norgren@gmail.com

Offentlig sektor. Susanne Grundström, Hällefors kommun. 076-792 50 12, kolugnsusanne@gmail.com

Offentlig sektor. Pirjo Nilsson, Ljusnarsbergs kommun. 070-68 39 066, pirjo.nilsson@ljusnarsberg.se

Ideell sektor. Inge Larsson, Virsbo konsthall, Surahammar. 070-665 45 43, virsboinge@telia.com

Ideell sektor. Sten Nordström, Engelsberg Norbergs Järnvägsförening, Norberg. 070-379 36 97, sten.nordstrom@lugnet.eu

Ersättare

Offentlig sektor. Ivan Eriksson, Ludvika kommun. 070-188 81 94, ivan.eriksson@ludvika.se

Ideell sektor. Torsten Helgesson, Ängelsbergsbygdens intresseförening, Fagersta. 072-403 06 18, karsvreten@gmail.com

Ideell sektor. Mariana Flodman, Järnboås bygdegårdsförening, Nora. 070-628 95 98, mariana.flodman@outlook.com

Valberedning

Offentlig sektor. Sammankallande, Ewa-Leena Johansson, Ljusnarsbergs kommun. ewa-leena.johansson@ljusnarsberg.se

Ideell sektor. Helen Fahlin, Hela Sverige ska Leva, länsbygderådet Västmanland, Fagersta. 070-511 14 38, helen.fahlin@hotmail.com

Offentlig sektor. Solveig Oscarsson, Nora kommun. solveig.oscarsson@nora.se

Privat sektor. Kenneth Svanström, Smedjebacken. 070-215 17 12, svanstromstraokonsult@telia.com